Otwarcie sali gimnastycznej i jubileusz szkoły

  • 17.11.2017, 16:29
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Otwarcie sali gimnastycznej i jubileusz szkoły
Technikum Elektryczne w Mielcu będzie obchodzić 50-lecie istnienia, a uczniom tej szkoły oficjalnie zostanie oddana nowa sala gimnastyczna. To wszystko już w piątek, 1 grudnia.

Wspólne świętowanie rozpocznie się o godzinie 9:00 od Mszy Świętej w Bursie Szkolnej przy ul. Warszawskiej. Oficjalna część uroczystości odbędzie się z kolei w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. prof. Groszkowskiego przy ul. Kilińskiego 24. W programie zaplanowano: powitanie gości, przemówienia okolicznościowe, występy artystyczne i uroczyste otwarcie nowej sali gimnastycznej. 

Budowa sali  to trwająca jeszcze inwestycja o łącznej wartości blisko 2,5 miliona złotych. Jej realizacja jest możliwa dzięki środkom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. 

Do tej pory zadaniem wykonawcy była m.in. rozbiórka budynku starej kotłowni, przebudowa i remont istniejącej sali gimnastycznej oraz kompleksowa budowa nowej. Wykonane zostały również niezbędne instalacje i elewacje. Obecnie trwają prace wykończeniowe zarówno na zewnątrz obiektu, jak i w jego wnętrzu – gdzie pojawiły się już elementy wyposażenia. 

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe