W ciągu ostatnich dwóch tygodni złodzieje pięć razy włamali się do sklepów, firmy oraz stacji paliw w naszym powiecie. Straty właścicieli sięgają kilkunastu tysięcy złotych. Sprawcy są na wolności !

  • 14.11.2017, 12:17 (aktualizacja 17.11.2017, 16:20)
  • Msk

Podziel się:

Oceń:

W ciągu ostatnich dwóch tygodni złodzieje pięć razy włamali się do sklepów, firmy oraz stacji paliw w naszym powiecie. Straty właścicieli sięgają kilkunastu tysięcy złotych. Sprawcy są na wolności ! Msk
Obrabowana została między innymi stacja paliw w Dulczy Wielkiej sklep w Przecławiu i w Radomyślu Wielkim. Łupem złodziei padały głównie papierosy i alkohol. Sprawców jak na razie nie udało się zatrzymać.

 

3 listopada po południu obrabowana została jedna z firm w Czerminie. Z pomieszczenia przedsiębiorstwa skradziono komputer wraz z akcesoriami o wartości 1500 zł.

Trzy dni później, po godzinie 20, obrabowany został sklep znajdujący się w centrum Radomyśla Wielkiego. Sprawca wyważył skobel zabezpieczający drzwi wejściowe i dostał się do jego wnętrza, skąd zabrał papierosy różnych marek o wartości około trzech tysięcy zł.

Dzień później  ktoś włamał się sklepu w Przecławiu, zrobił to poprzez wybitą w drzwiach szybę. Po wejściu do środka  zabrał papierosy oraz alkohole warte ponad 14 tysięcy zł.

 W ten sam dzień doszło do kolejnego włamania z kradzieżą. Na ranem sprawca obrabował stację paliw w Dulczy Wielkiej. Złodziej ukradł papierosy, alkohol oraz doładowania do telefonów komórkowych. Straty to około 10 tysięcy zł.

Również we wtorek w nocy ktoś próbował włamać się przez wybitą szybę w drzwiach do sklepu spożywczego, z jakiegoś powodu jednak zrezygnował z tego pomysłu. Wartość poniesionych przez właściciela start to około 2 tys. zł.

Na razie sprawców nie udało się ustalić.

 

Msk

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Zen
Zen 17.11.2017, 08:47
A policje gdzie? Toż to skandal żeby zdrowy 35-letni chłop był na emeryturze.
stary
stary 15.11.2017, 15:18
Podobnie było w 1946 roku

Pozostałe