Porozmawiajmy o Mielcu! Ruszają spotkania Wiceprezydenta z mieszkańcami.

  • 9.11.2017, 15:57 (aktualizacja 12.11.2017 16:49)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Porozmawiajmy o Mielcu! Ruszają spotkania Wiceprezydenta z mieszkańcami.
Wykonujący Zadania i Kompetencje Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec - Pierwszy Zastępca Prezydenta zaprasza mieszkańców naszego miasta na spotkania, podczas których zaprezentowane zostaną ostatnie inwestycje oraz planowane działania.

Będzie to również okazja do rozmowy o bieżącym funkcjonowaniu miasta. W spotkaniach wezmą udział naczelnicy i kierownicy wydziałów Urzędu Miejskiego w Mielcu oraz przedstawiciele miejskich spółek.


Pierwsze cztery spotkania odbędą się w dniach  13,14,15 i 16 listopada (od poniedziałku do czwartku), a kolejne dwa w poniedziałek 20 i wtorek 21 listopada. Początek wszystkich spotkań o godzinie 17.00., a ich przewidywany czas trwania wyniesie dwie godziny. 

 

PONIEDZIAŁEK 13 listopada - Osiedle Smoczka, Smoczka 1, Wolności  - Szkoła Podstawowa nr 11 - hala sportowa

WTOREK 14 listopada - Osiedle Żeromskiego, Kusocińskiego, Niepodległości, Kazimierza Wielkiego - Samorządowe Centrum Kultury - centrum wystawiennicze

ŚRODA 15 listopada - Osiedle Kilińskiego i Kościuszki - Szkoła Podstawowa nr 2 - hala sportowa

CZWARTEK 16 listopada - Osiedle Borek, Lotników - ZSO nr 1, ul. Tańskiego, hala sportowa

 

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe