Kolarze przejechali przez nasz powiat

  • 02.07.2016, 12:40 (aktualizacja 02.07.2016, 12:48)
  • Monika Świetlińska

Podziel się:

Oceń:

Kolarze przejechali przez nasz powiat Monika Świetlińska
Ostatni etap 27. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków to 195 km od Tarnobrzega do Krosna. Trasa przebiegała przez Padew Narodową, Mielec i Przecław.

2 lipca w godzinach rannych na kilku odcinkach drogowych w powiecie mieleckim policja czuwała nad bezpieczeństwem przejazdu kolarzy z 27. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Wiązało się to z zamknięciem na jakiś czas dróg. Szczególnie w Mielcu zrobiło się małe zamieszanie, ale zaraz po przejeździe kolarzy drogowcy przywrócili ruch w centrum miasta.

Trasa prowadziła przez centrum miasta: Sienkiewicza, Padykuły, Wojska Polskiego, Al. Kwiatkowskiego, Al. Niepodległości, Staszica, Al. Jana Pawła II oraz teren czterech gmin naszego powiatu: Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Mielec i Przecław.
 
V etap jest najdłuższy w całym wyścigu, jego długość wynosi 195 kilometrów.

Monika Świetlińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe