Lenka Małodzińska zaśpiewała razem z wokalistą zespołu De Mono, Andrzejem Krzywym.

  • 10.11.2017, 21:53 (aktualizacja 11.11.2017 16:08)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Lenka Małodzińska zaśpiewała razem z wokalistą zespołu De Mono, Andrzejem Krzywym. Szymon Burek
Lenka zaczęła śpiewać w wieku 4 lat. Rodzice bardzo szybko dostrzegli talent swojej pociechy. Dziś Lena ma 7 lat i jest laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Majki Jeżowskiej "Rytm i melodia". W nagrodę wystąpiła razem z wokalistą zespołu De Mono, Andrzejem Krzywym.

Lenka Mieszka w Padwi Narodowej z rodzicami. Jest uczennicą gminnej szkoły podstawowej. Jest wesołą dziewczynką, która kocha muzykę i śpiew. Pilnie uczęszcza na lekcje muzyki w szkole i na specjalne warsztaty wokalne w Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi.

W przyszłości marzy się jej gra na perkusji i gitarze elektrycznej. Lubi rysować i tańczyć. Kocha także zwierzęta. Kiedy pytamy, kim chciałaby być w przyszłości, bez namysłu odpowiada, że weterynarzem!
 
Szukaj! Działaj!
 
Dzieci bardzo szybko odkrywają, w czym są dobre. Ich zdolności odkrywane są w trakcie przedszkolnych czy szkolnych obowiązków. To właśnie wtedy rodzice powinni bardzo szybko dostrzec talent dziecka i pomóc mu go rozwinąć.

 

 

Rodzice Lenki Małodzińskiej nie zastanawiali się nawet przez chwilę.  Lenka już jak 3-, 4-latek, uczęszczając do przedszkola "Promyczek" w Padwi Narodowej, uczestniczyła w zajęciach umuzykalniających, prowadzonych przez instruktora wokalnego Bożenę Mazur-Kołek. Po raz pierwszy wystąpiła publicznie  podczas koncertu kolęd i pastorałek w kościele parafialnym w Padwi. Miała wtedy 3,5 roku.
 
Ośrodek kultury
 
Kiedy Lenka miała 4 lata, rodzice zapisali ją na zajęcia wokalne do Gminnego Ośrodka Kultury w Padwi. Prowadziła je znana z przedszkola Bożena Mazur-Kołek. To był intensywny czas nauki śpiewu. Instruktorka wielokrotnie prowadziła specjalnie dla Lenki dodatkowe zajęcia indywidualne.

Rok później nasza mała bohaterka wystąpiła w Powiatowym Konkursie Wokalnym "Wokalmania" i w swojej kategorii wiekowej zajęła drugie miejsce. W wieku 6 lat, wspólnie z koleżankami z zajęć wokalnych, wzięła udział w sesji nagraniowej dla lokalnej Telewizji TVL Tarnobrzeg.

Lenka potrafi zaskakiwać. Jako 7-latka wzięła udział w XII Ogólnopolskim Konkursie Majki Jeżowskiej "Rytm i melodia" w Radomiu i w swojej kategorii zajęła pierwsze miejsce. Zarówno dla nauczyciela Lenki, jak i dla rodziców było to ogromne zaskoczenie.
 
De Mono
 
Lenka została oficjalnym laureatem Konkursu "Rytm i Melodia" w Radomiu. Kilka miesięcy po tym wydarzeniu do rodziców Lenki zadzwoniła Majka Jeżowska, która zaproponowała młodej mieszkance Padwi Narodowej udział w konkursie charytatywnym w Krakowie z okazji 15-lecia Fundacji Ronalda McDonalda. Lenka podczas występu śpiewała z liderem zespołu De Mono, Andrzejem Krzywym, a także z samą Majką Jeżowską.
 
Chomik i perskie koty
 
Lenkę odwiedziliśmy w Szkole Podstawowej w Padwi Narodowej. Jest wesołą dziewczynką, którą interesuje bardzo wiele rzeczy. - Bardzo lubię śpiewać. Cieszę się, że wystąpiłam na tym koncercie. Chciałabym grać na perkusji. W domu mam chomika, ale chciałabym jeszcze mieć trzy perskie koty. Jeżdżę na rowerze i rolkach - opowiada nam Lenka.

 

 

Szymon Burek

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Wiki
Wiki 13.11.2017, 10:07
Padew Narodowa to kużnia talentów.

Pozostałe