Nowy miejski skatepark oficjalnie otwarty! Trwają zawody BMX o Puchar Prezydenta Mielca [FOTO]

  • 4.11.2017, 17:42 (aktualizacja 04.11.2017 19:31)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Nowy miejski skatepark oficjalnie otwarty! Trwają zawody BMX o Puchar Prezydenta Mielca [FOTO] S. Burek
Na błoniach za Hotelem Polskim powstał profesjonalny miejski skatepark. To inicjatywa miłośników sportów ekstremalnych. Obiekt kosztował ponad milion złotych. Podczas inauguracji działalności parku zorganizowano I Otwarte Zawody BMX o Puchar Prezydenta Blacha MBX JAM vol. 4

Zaplanowane wstępnie na 28 października I Otwarte Zawody BMX o Puchar Prezydenta Mielca "Blacha BMX Jam vol. 4" odbyły się w sobotę, 4 listopada. To była historyczna chwila inauguracji działalności tego obiektu.

Wstęgę przecięli: wiceprezydent Mielca Jan Myśliwiec, dyrektor MOSiR Andrzej Jędrychowski, a także Filip Zaręba, który reprezentuje Mieleckie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych. 

 

Posłuchaj Jana Myśliwca, wiceprezydenta Mielca:

Posłuchaj FIlipa Zaręby, grupa Zabiegani Mielec, Mieleckie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych:

Posłuchaj uczestników zawodów:

 

Szymon Burek

Zdjęcia (173)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.