Złote gody. Mieleccy małżonkowie otrzymali Medale Prezydenta RP

  • 2.11.2017, 10:56 (aktualizacja 02.11.2017 15:42)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Złote gody. Mieleccy małżonkowie otrzymali Medale Prezydenta RP
Podczas uroczystości w Pałacyku Oborskich zastępca Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec wręczył sześciu parom nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Pięćdziesiąte rocznice zawarcia związku małżeńskiego świętowali państwo: Urszula i Grzegorz Trzpisowie,  Irena i Władysław Krempowie, Krystyna i Stanisław Stefanowiczowie, Teresa i Stanisław Galusowie, Józefa i Tadeusz Kłodowie oraz Józefa i Andrzej Stańczakowie.

Uroczystość tradycyjnie przygotował kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Robert Grygiel wraz z pracownikami. Oprócz Jana Myśliwca medale i upominki dostojnym jubilatom wręczał Wójt Gminy Mielec Józef Piątek.

-Gratuluję wspaniałego jubileuszu i życzę kolejnych. Możecie być Państwo wzorem dla swoich rodzin. Mam nadzieję że następne jubileusze będziecie obchodzić w komplecie ciesząc w zdrowiu przez długie lata obecnością swoje rodziny – powiedział Jan Myśliwiec.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe