[RAPORT] Jak dojechać na cmentarze 1 listopada?

  • 27.10.2017, 11:31 (aktualizacja 27.10.2017 15:55)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
[RAPORT] Jak dojechać na cmentarze 1 listopada?
Tak jak co roku w dniu 1 listopada, mieszkańcy miasta Mielca i przyjezdni z całej Polski odwiedzający tłumnie groby swoich bliskich muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu drogowym w rejonach cmentarzy.

Organizacja ruchu związanego z dojazdem do Cmentarza Komunalnego przy ulicy Królowej Jadwigi będzie bardzo podobna jak przed rokiem. Na części trawiastej przylegającej do terenów cmentarza tradycyjnie przygotowane zostaną dodatkowe miejsca parkingowe.

Parkowanie wzdłużne będzie także możliwe na poboczu obwodnicy pod warunkiem kierowania ruchem przez odpowiednie służby tj. Policję i Straż Miejską. 

Jak widać na mapie ulica Królowej Jadwigi będzie drogą jednokierunkową w stronę cmentarza. Wyjazd cmentarza w stronę obwodnicy. 

W  tym dniu zorganizowane będą bezpłatne kursy autobusów Miejskiej Komunikacji Samochodowej na Cmentarz Komunalny w Mielcu. MKS w celu usprawnienia organizacji ruchu autobusów w dniu Wszystkich Świętych na podstawie decyzji  Prezydenta Miasta Mielca uruchomi osiem linii specjalnych oznaczonych literą „S”. Przewóz pasażerów liniami „S” będzie bezpłatny.

- W związku z powyższym zachęcamy i zwracamy się do wszystkich mieszkańców chcących w tym dniu udać się na Cmentarz Komunalny, aby z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych, korzystali z darmowej komunikacji miejskiej. Doświadczenie lat ubiegłych pokazuje, że korzystając z bezpłatnej linii „S” będzie można w sposób łatwy, szybki, bezpieczny i komfortowy odwiedzić groby swoich bliskich - informują pracownicy Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Mielcu

Rozkład linii "S" w załączniku!

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe