Za nami kolejne spotkanie literackie

  • 27.10.2017, 00:30 (aktualizacja 28.10.2017 11:35)
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
Za nami kolejne spotkanie literackie I. Ratusińska
Bajki autorstwa Edwarda Guziakiewicza były tematem kolejnego, siódmego już spotkania literackiego w „Cukierni u Borowskiej”.

Atmosfera przeniosła wszystkich w dziecięcy świat bajek, w którym królują: lale,  misie,  słonie, pieski, pajacyki, a zwykłe przedmioty posiadają magiczną moc. Po przerywniku muzycznym zaczęło się czytanie bajek:. „Tajemniczy pędzel”, „Zaczarowana laseczka”, „Mędrcy” i „Fruwające zwierciadło”.

W dalszej części odbyła się dyskusja i rozmowa z autorem, zebrani dyskutowali o tym, jak pisze się utwory dla dzieci a jak dla dorosłych. Następnie autor bajek  Edward Guziakiewicz rozdał 5 egzemplarzy książeczek z bajkami.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (17)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe