Podsumowanie Szkoły Liderów

  • 25.10.2017, 15:16 (aktualizacja 25.10.2017 15:22)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Podsumowanie Szkoły Liderów
Urząd Miejski serdecznie zaprasza na uroczyste zakończenie Szkoły Liderów Miasta Mielca, które odbędzie się 26 października w godzinach 13.30.00-17.30, w Jadernówce – Oddział Fotograficzny Muzeum Regionalnego SCK, ul. Jadernych 19, w Mielcu.

W spotkaniu wezmą udział liderzy i liderki – uczestnicy i uczestniczki Programu „Szkoła Liderów Miasta Mielca”, przedstawiciele samorządów, członkowie lokalnej społeczności, a także działający w regionie absolwenci programów Szkoły Liderów z województw – Podkarpackiego i Małopolskiego.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.