Nowa sala na jubileusz SP-3

  • 25.10.2017, 15:11 (aktualizacja 25.10.2017 15:15)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Nowa sala na jubileusz SP-3
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego świętowała jubileusz 60-lecia istnienia. Obchody połączone zostały z oficjalnym oddaniem w użytkowanie nowej sali gimnastycznej.

-Ten piękny jubileusz to znakomita okazja do złożenia na ręce Pana Dyrektora gratulacji, wyrazów uznania i podziękowań dla grona pedagogicznego oraz wszystkich pracowników szkoły za ich zaangażowanie, wytrwałość i pasję wkładaną w kształcenie i wychowanie młodzieży. To uznanie jest szczególne, bo ostatnie lata to nieustanne pasmo wspaniałych sukcesów edukacyjnych Waszej placówki. Serdecznie gratuluję tych osiągnięć zarówno dyrekcji szkoły, jej nauczycielom, a przede wszystkim uczniom. Możecie być dumni nie tylko ze swojej historii, ale także teraźniejszości – napisał Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec w liście gratulacyjnym złożonym na ręce dyrektora SP 3 Adama Jastrzębia.

Licznie przybyli na jubileuszową uroczystość goście wraz z uczniami i gronem pedagogicznym szkoły mogli podziwiać nowy tak oczekiwany przez wszystkich obiekt w którym będą teraz prowadzone zajęcia wychowania fizycznego.

Nowa sala ma wymiary 23×44 metry. Można ją w zależności od potrzeb dzielić specjalną kotarą na dwie części. Zmiany w projekcie wprowadzone w czasie budowy pozwoliły wygospodarować dodatkowe pomieszczenia socjalne i świetlicę.

Szymon Burek

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe