Czuwanie papieskie na Smoczce

  • 25.10.2017, 08:39 (aktualizacja 25.10.2017 14:19)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Czuwanie papieskie na Smoczce
Apostolska Wspólnota Młodych ze Smoczki zaprasza na V Czuwanie Papieskie „Stawiamy żywy pomnik Janowi Pawłowi II. Tym razem tematem przewodnim będzie nauczanie papieża o Matce Bożej.

Wydarzenie odbędzie się 31 października (wtorek) o godzinie 20.00 w kościele Trójcy Przenajświętszej w Mielcu, na Smoczce. Jest to kolejne z serii niezwykłych spotkań z Maryją i Janem Pawłem II. To właśnie Maryja będzie towarzyszyć młodym podczas Światowych Dni Młodzieży w Panamie w 2019 roku, bowiem hasłem ŚDM jest cytat: "Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego". Czuwanie będzie inauguracją duchowych przygotowań młodzieży ze Smoczki na wyjazd na to religijne przedsięwzięcie. Głębsze zrozumienie wyjątkowości chwili da Encyklika Ojca Świętego –Redemptoris Mater.

,,Powiedz Maryi TOTUS TUUS i pozwól aby otoczyła Cię swoim płaszczem miłości’’- przekazują młodzi ze Smoczki zapraszając na swoje wydarzenie.

Szymon Burek

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe