Zmiany na Sękowskiego: remont pomieszczeń dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

  • 25.10.2017, 08:28
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Zmiany na Sękowskiego: remont pomieszczeń dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
W wydziale Starostwa Powiatowego w Mielcu mieszczącym się przy ul. Sękowskiego trwają kolejne zmiany. Już niebawem na pierwsze piętro budynku przeniesie się Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.

Poradnia obecnie mieści się w głównym budynku starostwa, przy ul. Wyspiańskiego. Nie od dziś wiadomo jednak, że planem starosty Zbigniewa Tymuły było przeniesienie jej na ul. Sękowskiego, do siedziby Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Mielcu. To założenie jest coraz bliżej realizacji. – Podpisaliśmy umowę z wykonawcą, który zajmie się dostosowaniem piętra budynku przy ul. Sękowskiego do potrzeb poradni – poinformował starosta podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Mieleckiego, 6 października. 

Prace obejmą m.in. remont klatki schodowej, remont ścian i sufitów pomieszczeń biurowych, remont posadzek oraz montaż wykładziny na korytarzu piętra. Realizacją tych zadań zajmie się firma WISMAR, która w postępowaniu przetargowym złożyła najkorzystniejszą ofertę. Remont ma kosztować 140 402,29 zł, a termin jego zakończenia określono na dzień 15 grudnia br.

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe