Impreza muzyczna "Dziady" drum and bass i techno.

  • 19.10.2017, 01:16
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Impreza muzyczna "Dziady" drum and bass i techno.
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne z gatunku drum and bass i techno. Już 3 listopada w Night Clubie Hotelu Polskiego.

W tym celu organizatorzy przygotowali 2 sceny w przestrzeni klubowej Night Clubu Hotelu Polskiego. Już 3 listopada przy dźwiękach z systemu FUNKTION ONE udostępnionych przez Nową Falę Akustyczną będziemy kultywować obrzęd zaduszny zwany "Dziadami", którego celem było pozyskanie przychylności zmarłych, uważanych za opiekunów w sferze płodności i urodzaju.

Tym razem tradycję krzewić będą ludzie od zawsze związani z lokalną sceną muzyki elektronicznej, jak i Ci z poza granic naszego miasta, mniej lub bardziej znani ale za to bardzo lubiani!

Dodatkową atrakcją, w formie wspominek, będzie galeria plakatów ekipy NuGen Crew, które powstały na przestrzeni jedenastu lat ich działalności."

scena dnb:

D.VIDE [NuGen Crew] Częstochowa
FORM [Komora Basowa] Tarnów
KRP [NuGen Crew] Kraków
MDZ [NuGen Crew] Mielec
ACME [New Moon/NuGen Crew] Mielec

scena techno:

SIARA Rzeszów
EVP [NuGen Crew] Mielec
NAVY B. & GILLU [New Moon] Mielec/Katowice
K.T.M. [New Moon/NuGen Crew] Katowice
JAZZU [New Moon] Mielec

Szymon Burek

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe