Śniadanie Kubka Biznesu. Temat: Epidemia zdrowia – wsparcie dla Twojej firmy

  • 19.10.2017, 00:52
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Śniadanie Kubka Biznesu. Temat: Epidemia zdrowia – wsparcie dla Twojej firmy pixabay.com
Po wakacyjnej przerwie Fundacja KUBEK BIZNESU wznawia organizowanie Śniadań Biznesowych. Najbliższe spotkanie odbędzie się w Hotelu Iskierka 20 października 2017 r. o godz. 8.00. Temat spotkania: Epidemia zdrowia – wsparcie dla Twojej firmy.

Podczas kolejnego Śniadania Kubka Biznesu, które odbędzie się w Hotelu Iskierka w Mielcu będziemy starali się udowodnić: 
- jak mocno styl życia, emocje i psychika wpływają na sukces lub porażkę w biznesie, 
- w jaki sposób właściwy tryb życia zwiększa wydajność w biznesie, 
- dlaczego jesteśmy coraz słabsi i jak to ma wpływ na kierowanie firmą, 
- jak podnieść poziom energii i wydajność zasobów ludzkich w firmie. 

Przedstawimy również możliwości uzyskania środków na utworzenie i rozwój przedsiębiorstwa społecznego. Ogłosimy zasady uczestnictwa firm w tworzonym Klubie Kubka Biznesu. 

Wśród prezenterów znajdą się m.in.: 
- Łukasz Kołodziej – DUO LIFE 
- Kinga Bielec - RARR 

Ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o zgłaszania swojego uczestnictwa na adres e-mail: [email protected] Symboliczny koszt udziału – 20 zł (płatność przy wejściu) – catering w formie stołu szwedzkiego: napoje, przekąski, zimna i ciepła płyta.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe