Finisz prac remontowych na nowym oddziale chirurgii naczyniowej

  • 17.10.2017, 12:06
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Finisz prac remontowych na nowym oddziale chirurgii naczyniowej
Już niebawem pacjenci Szpitala Powiatowego w Mielcu leczeni będą na odnowionym Oddziale Chirurgii Naczyniowej. Prace prowadzone w szpitalnym segmencie „C” zakończą się w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Kompleksowe prace na oddziale rozpoczęły się od przebudowy szeregu instalacji, w tym instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej oraz wentylacyjnej. Wykonawcy wymienili również posadzki, wykonali ścianki działowe, a także dokonali instalacji gazów medycznych wraz z punktami ich poborów. Obecnie końca dobiegają prace przy odnawianiu powłok malarskich i montowaniu sufitów podwieszanych.

Umowny termin zakończenia prac to 9 listopada. Wykonawca zakłada jednak, że prace wykończeniowe uda się zrealizować szybciej, a tym samym – oddać oddział do użytku jeszcze przed planowanym terminem.

Przypomnijmy. Prace dostosowujące szpitalny segment „C” do potrzeb Oddziału Chirurgii Naczyniowej trwają od kwietnia. Wykonaniem inwestycji zajmuje się konsorcjum firm ze Staszowa: „ADMA” Zakład Remontowo-Budowlany oraz Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne „ADMA” Spółka z o.o.; a całkowity koszt zadania to 1 019 200 zł. Środki na modernizację oddziału pochodzą ze Starostwa Powiatowego w Mielcu, natomiast wyposażenie i niezbędny sprzęt zakupi szpital ze środków własnych.

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.