W szpitalu remonty

  • 17.10.2017, 11:57
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
W szpitalu remonty MP
Już niebawem pacjenci Szpitala Powiatowego w Mielcu leczeni będą na odnowionym oddziale chirurgii naczyniowej. Prace prowadzone w szpitalnym segmencie "C" zakończą się w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Kompleksowe prace na oddziale rozpoczęły się od przebudowy szeregu instalacji, w tym  wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej oraz wentylacyjnej. Wykonawcy wymienili również posadzki, wykonali ścianki działowe, a także dokonali instalacji gazów medycznych wraz z punktami ich poborów. Obecnie końca dobiegają prace przy odnawianiu powłok malarskich i montowaniu sufitów podwieszanych. Umowny termin zakończenia prac to 9 listopada. Wykonawca zakłada jednak, że uda się oddać oddział do użytku jeszcze przed planowanym terminem. 

Więcej w 42 numerze Korso

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe