Kierowcy, pamiętajcie: zmieniła się organizacja ruchu na Al. Kwiatkowskiego przed skrzyżowaniem z ul. Szafera

  • 13.10.2017, 12:07 (aktualizacja 13.10.2017 12:08)
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Kierowcy, pamiętajcie:  zmieniła się organizacja ruchu na Al. Kwiatkowskiego przed skrzyżowaniem z ul. Szafera
Powiatowy Zarząd Dróg W Mielcu przypomina o zmianie organizacji ruchu na al. Kwiatkowskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Szafera - obecnie pozostał tylko jeden pas jezdni (lewy) do ruchu na wprost.

Przed przebudową drogi, jadąc al. Kwiatkowskiego od strony centrum, obydwa pasy ruchu prowadziły na wprost. Obecnie prawy pas ruchu Al. Kwiatkowskiego przed skrzyżowaniem z ul. Szafera służy jedynie do skrętu w prawo w ul. Szafera. Dzięki temu kierowcy jadący  z ul. Szafera w prawo, w kierunku nowego ronda, mogą bezpiecznie włączyć się do al. Kwiatkowskiego. To właśnie usprawnienie wjazdu na al. Kwiatkowskiego było jednym z założeń wprowadzenia zmiany w organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu.

Zmiana podyktowana była również licznymi głosami mieszkańców. Powiatowy Zarząd Dróg odbierał skargi dotyczące problemów związanych z włączaniem się do ruchu z ul. Szafera na al. Kwiatkowskiego; w rejonie skrzyżowania dochodziło również do licznych kolizji. 

- Zwracamy się do kierowców z prośbą o zachowanie ostrożności i stosowanie się do nowego oznakowania – apeluje Jacek Krzyżewski, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Mielcu. 

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.