W niedzielę biegi na orientację!

  • 5.10.2017, 09:19 (aktualizacja 05.10.2017 09:48)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
W niedzielę biegi na orientację!
W niedzielę 8 października na terenie lasów Nadleśnictwa Mielec odbędzie się V edycja popularnej imprezy na orientację pod nazwą Zielony Mielecki Punkt Kontrolny.

Głównymi organizatorami tego wydarzenia są: Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół 1893" a także Mielecki Klub Górski "Carpatia" i Nadleśnictwo Mielec.  Udział w imprezie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, które prowadzone są drogą elektroniczną. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest zapoznać się z zapisami regulaminu V Mieleckiego Zielonego Punktu kontrolnego i zaakceptować jego zapisy.

Program:

Godz. 10-11
Zapisy na listy uczestników, wcześniej zgłoszonych osób – parking „Lesiówka” położony przy skrzyżowaniu (rondzie) drogi wojewódzkiej nr 875 i wschodniej obwodnicy Mielca.

godz. 11.15 – start biegów na orientację – trasa sportowa,
godz. 11.30 – start biegów na orientację – trasa rodzinna,
godz. 11.45 – trasa rowerowa.

Miejscem startu i mety jest parking „Lesiówka” (w kolejności: rodzinna, sportowa, rowerowa).

Godz. 14:00
Koniec limitu czasu, zakończenie całej imprezy, w miejscu startu oraz rozdanie upominków okolicznościowych wśród uczestników.

Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w imprezie tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, która weźmie na siebie całkowitą odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo.

W celu dokonania zapisu na zawody należy przesłać drogą mailową, na adres [email protected] wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny do pobrania.

Zapisy prowadzone będą do 6 października 2017 r. do g. 14:00.

Szymon Burek

Załączone pliki do pobrania (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe