Miejski fitness

  • 4.10.2017, 15:13
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Miejski fitness
Sobotnie zajęcia fitness i marszobieg na Górce Cyranowskiej były okazją do wspólnego spotkania się dzieci i młodzieży.

Pod fachowym okiem instruktorów uczestnicy mogli poprawić nie tylko swoją kondycję fizyczną, ale też poznać nowe ćwiczenia. Do wspólnej zabawy dołączali się wypoczywający i spacerujący w tej okolicy mielczanie. – „Bardzo fajnie, że magistrat zachęca oraz pokazuje, że fitness i zajęcia w plenerze to doskonały sposób na  rozpoczęcie swojej przygody ze sportem”- mówi Agnieszka Kusak, instruktor fitness, nauczyciel wychowania fizycznego. Młodzi ludzi są otwarci na nowe wyzwania i ciekawi świata. Nie tylko chęci i zapał, ale też piękna słoneczna pogoda dziś sprzyja uczestnikom tej sportowej zabawy – dodaje. – „Pierwszy raz jestem na takich zajęciach i bardzo mi się podoba” – mówi ośmioletnia Gabrysia.  –„Mama mi powiedziała, że będą takie zajęcia, a ja lubię ćwiczyć w grupie i dlatego tu przyszłam” – dodaje Milena, uczennica klasy trzeciej szkoły podstawowej.

Uczestnicy sobotniego eventu z dużym zapałem i zaangażowaniem ćwiczyli i prężyli muskuły na urządzeniach fitness, które instalowane są w coraz to nowych miejscach w naszym mieście. Tego dnia liczył się nie tylko wysiłek fizyczny, ale i świetna zabawa, której nie brakowało. Dzieci nie tylko chłonęły wiedzę, ale starały się naśladować instruktorów. Uczestników sobotniego spotkania mocno wspierał i zachęcał do ćwiczeń Andrzej Jędrychowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.