Zakończyła się budowa czterech kolejnych odcinków chodników

  • 3.10.2017, 14:40
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Zakończyła się budowa czterech kolejnych odcinków chodników
Nowe trakty dla pieszych pojawiły się w gminach: Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy i Padew Narodowa. Dziś (27 września) odbył się ich odbiór.

W gminie Radomyśl Wielki powstały dwa odcinki chodników. Pierwszy zlokalizowany został w Dąbrówce Wisłockiej, na odcinku 175 metrów, drugi – w Dąbiu, liczący 285 metrów. Ich wykonaniem zajęła się firma POLDIM-BUD z Dąbrówki Wisłockiej, a całość zadań kosztowała 280 109,38 zł. 

Kolejne 142 metry chodnika pojawiły się w Maliniu, w gminie Tuszów Narodowy. Inwestycja kosztowała 71 678,80 zł, a jej wykonawcą była firma BRUK-DAR z Brnia Osuchowskiego. 

To samo przedsiębiorstwo wybudowało odcinek chodnika przy drodze powiatowej nr 1 134R w Piechotach. Trakt liczący 150 metrów kosztował tu 66 888,38 zł.

Wszystkie budowy chodników sfinansowane zostały w 50% z budżetu powiatu i w kolejnych 50% z budżetów poszczególnych gmin. 

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe