[PILNE] Otwarcie ronda strefowego w sobotę!

  • 29.09.2017, 14:50
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
[PILNE] Otwarcie ronda strefowego w sobotę! M. Skóra
Zgodnie z wcześniejszymi założeniami w sobotę 30.09.2017r. w godzinach popołudniowych zostanie otwarte dla ruchu rondo na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego, ul. Partyzantów i Al. Kwiatkowskiego.

- Ze względu na prowadzenie prac wykończeniowych i porządkowych oraz trwanie czynności odbiorowych proszę zachować ostrożność i jazdę zgodnie z oznakowaniem - informuje dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Jacek Krzyżewski.

Warto przypomnieć o zmianie stałej organizacji ruchu, w szczególności na skrzyżowaniu Al. Kwiatkowskiego z ul. Szafera, gdzie jadący od centrum prawym pasem ruchu na Al. Kwiatkowskiego mają możliwość jazdy tylko w prawo w ul. Szafera, a tylko lewy pas ruchu umożliwia jazdę na wprost w kierunku nowego ronda.

 

Szymon Burek

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Mielczanin
Mielczanin 1.10.2017, 16:53
jak zwykle narzekanie, nie było przestojów ,robota szła , to nie jest parking , raz dwa trzy i gotowe , chociaż widziałem w Anglii jak angole jeden parkin (na moze 8 samochodów) przy sklepie robili parking trzy miesiące ,i trudności w komunikacji. A stan dróg fatalny ,u nas to jest pod tym względem Ameryka.
gbfb
gbfb 29.09.2017, 21:47
i co tam bylo do roboty przez te miesiace?????
nie mielczanin
nie mielczanin 30.09.2017, 07:52
mielczanie to wieśniaki co by się nie ruszyło w mieście to zawsze źle

Pozostałe