Uczniowie SMS Mielec już pasowani na sportowca

  • 28.09.2017, 10:44
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie SMS Mielec już pasowani na sportowca
W minioną środę czwartoklasiści SMS Mielec wzięli udział w uroczystym pasowaniu na sportowca. Nie zabrakło dobrej zabawy, ale była to także pouczająca lekcja koleżeństwa i partnerstwa na boisku.

Chłopcy mieli do wykonania kilka zadań sprawnościowych, kulinarnych i muzycznych m.in.: skoki w workach, chodzenie z jajkiem na łyżce, jedzenie jabłka bez rąk, czy odgadywanie tytułów i wykonawców piosenek z którymi doskonale sobie poradzili. Bardzo dobrze spisali się także podczas quizu z życia w szkole oraz zagadek przygotowanych przez wychowawcę.

Chłopcom mocno kibicowali rodzice oraz trenerzy. Ich zmagania pozytywnie oceniło jury, w skład którego wchodzili: dyrektorzy – Marek Chamielc, Zbigniew Hariasz oraz Andrzej Wilk, piłkarze I zespołu Stali Mielec – Krystian Getinger i Konrad Misztal, a także trenerzy i jednocześnie absolwenci SMS Mielec – Damian Skiba i Sebastian Ryguła.

W drugiej części spotkania młodzi piłkarze złożyli uroczystą przysięgę i otrzymali pamiątkowe certyfikaty, a na zakończenie pasowania czekała na nich “słodka niespodzianka” – pyszny tort.

Szymon Burek

Zdjęcia (7)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe