Najpiękniejsze balkony i ogródki przyblokowe MSM wybrane

  • 28.09.2017, 10:37
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Najpiękniejsze balkony i ogródki przyblokowe MSM wybrane
Dobiegła końca tegoroczna edycja konkursu : „Piękny ogród na moim balkonie”, organizowanego od wielu lat w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu.

Formuła konkursu jest bardzo prosta: mieszkasz w zasobach MSM, masz piękny, kolorowy, zadbany balkon lub ogródek przyblokowy, podnosząc tym samym estetykę bloku i osiedla na którym mieszkasz? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie… Zrób zdjęcie swojego balkonu lub ogródka, dostarcz je nam a my zajmiemy się resztą. Być może komisji konkursowej spodoba się właśnie Twój balkon, lub ogródek przyblokowy, którym się zajmujesz.

W tym roku do wspólnej rywalizacji zgłosiło się wielu mieszkańców zasobów MSM, właściciele pięknych balkonów i ogródków przyblokowych. W tym roku było jednak więcej zgłoszeń ogródków przyblokowych. Ich prowadzenie i pielęgnacja jest o wiele trudniejsza i wymagająca większego nakładu pracy niż praca przy balkonach. Specjalnie do tego celu powołana komisja konkursowa jak zwykle przy tego typu konkursach miała do podjęcia trudną decyzję. Niejednokrotnie okazuje się iż takimi ogródkami przyblokowymi opiekują się dwie sąsiadki.

I tak nagrodzone osoby to: Krystyna Ortyl, Irena Konaszewska, Zofia Kilian, Danuta Kubik, Maria Staszków - z osiedla Żeromskiego i Kopernika

Z osiedla Szafera - Smoczka: Panie Krystyna Czachor i Krystyna Wójtowicz

W tym roku podobnie jak w latach poprzednich najwięcej zgłoszeń napłynęło z Osiedla Lotników toteż tam nagrodzonych zostało najwięcej mieszkańców. Nagrodzeni z tego osiedla to: Danuta Bobruk, Maria Łabędź, Władysława Mazur, Adam Stryczek, Alina Ćwięka, Stanisława i Mirosław Tuszyński, Zofia Żelasko

W rozmowie z nagrodzonymi przewijał się jeden temat - ich wielka pasja do tego co robią, i czasami niezrozumienie przez sąsiadów. Osoby, które zajmują się ogródkami przyblokowymi powtarzały, że akty wandalizmu i kradzieży roślin zdarzają się już coraz rzadziej, ale jeszcze można się z tym spotkać. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, dziękujemy za ogrom pracy jaki wkładają aby nasze osiedla były piękne, kolorowe i ukwiecone, a wszystkich mieszkańców zasobów Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu zachęcamy do wystartowania w naszym konkursie za rok. 

Szymon Burek

Zdjęcia (4)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Rewizor
Rewizor 28.09.2017, 21:38
W nagrodę za prowadzony ogródek,moja sąsiadka otrzymała storczyk, ze zbutwiałymi korzeniami, który padł na drugi dzień po dostawie do domu.Gratuluję poczucia humoru organizatorom czyli paniom z MSM!

Pozostałe