Szkolenie dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami

  • 27.09.2017, 14:38
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Szkolenie dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami
Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Mielcu zaprasza na bezpłatne seminarium naukowe "Zjawisko przemocy w rodzinie oraz instytucje świadczące pomoc w tym zakresie na terenie miasta Mielca" , które odbędzie się już 23 października.

Prezydent Miasta Mielca zaprasza na organizowane poprzez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu w dniu 23 października 2017 r. seminarium dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów pt. „Zjawisko przemocy w rodzinie oraz instytucje lokalne świadczące pomoc w tym zakresie na terenie miasta Mielca”, które odbędzie się w godzinach od 13:45 do 17:00 w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

Seminarium poprowadzi Pani Maria Dekert – współtwórca i wieloletni pracownik Stalowowolskiego Ośrodka Wsparcia Interwencji Kryzysowej w Stalowej Woli, psychoterapeuta, interwent kryzysowy.

Przedsięwzięcie jest jednym z działań realizowanych w ramach projektu „…ZAMIAST PRZEMOCY” – programu oddziaływań profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie”. Środki na projekt zostały pozyskane z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”. Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia zapewni tłumaczenie przekazywanych treści na język migowy.

Szymon Burek

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe