Ruszyły warsztaty samoobrony dla kobiet

  • 27.09.2017, 14:32 (aktualizacja 27.09.2017 14:36)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Ruszyły warsztaty samoobrony dla kobiet UM Mielec
Rozpoczęła się III edycja bezpłatnych warsztatów z samoobrony dla kobiet „Pewna siebie – Bezpieczna”. Na uroczystej inauguracji projektu Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Mielca – Pan Jan Myśliwiec przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji – Pana Jacka Juwy, koszulki dla uczestniczek warsztatów.

Zostały one zakupione w ramach środków dotacyjnych pozyskanych przez Gminę Miejską Mielec z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z Programu Osłonowego Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na projekt „…Zamiast Przemocy”. Koordynacją tego projektu zajmuje się Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu.

W ramach warsztatów, które są inicjatywą Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu, przewidziano: zajęcia z zakresu wiktymologii, zajęcia z zakresu samoobrony, zajęcia z zakresu psychologii, zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy dorosłym i dzieciom. Dbałość o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta Mielca to główny cel realizowanego wspólnie projektu.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe