W sobotę fitness w plenerze i marszobieg

  • 27.09.2017, 14:15
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
W sobotę fitness w plenerze i marszobieg
W sobotę 30 września o godz.15.30 na szczycie Górki Cyranowskiej w Mielcu rozpocznie się kolejne spotkanie sportowe w ramach programu Erasmus+ „DO-U-SPORT?”. Zapraszamy wszystkich naszych mieszkańców zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych, którzy miło i aktywnie chcą spędzić z nami swój wolny czas.

W programie plenerowych zajęć znajdą się m.in. zajęcia fitness (aerobic), ćwiczenia na urządzeniach fitness (twister, orbitrek, motyl, rowerek), marszobieg pomiędzy urządzeniami plenerowymi fitness oraz różnorodne konkursy sprawnościowe.

Zajęcia fitness poprowadzi instruktor Agnieszka Kusak, która od 20 lat intensywnie uprawia sport i zajmuje się ćwiczeniami fitness. Swoją pasję do sportu stopniowo rozszerza „zarażając” innych pozytywną energią.

Fitness od kilku lat cieszy się w Polsce dużą popularnością szczególnie wśród kobiet. Swoje początki ta dziedzina sportu miała w Stanach Zjednoczonych i szybko zdobyła popularność na całym świecie. Dlatego też nie mogło zabraknąć jej na bogatej liście wydarzeń sportowych w naszym programie „DO-U-SPORT?”.

Zajęcia fitness są doskonałym sposobem na prowadzenie zdrowego stylu życia oraz poprawę własnej kondycji fizycznej. Ilość endorfin wydzielana podczas takiego treningu korzystnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie.

Szymon Burek

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe