Było wytchnienie, będzie petarda

  • 24.06.2016, 05:06
  • Monika Piątek

Podziel się:

Oceń:

Było wytchnienie, będzie petarda Monika Piątek
Choć absolutorium zostało przyznane, a budżet z roku 2015 domknął się z przeszło milionową nadwyżką, burmistrz Ryszard Wolanin nie zamierza spocząć na laurach. Po zachowawczym roku 2015 już zapowiada, że budżet, który radni rozliczać będą za rok, będzie „bogaty” i „niesamowity”.

Z realizacji publicznych finansów rada rozliczyła swojego szefa w czwartek, 16 czerwca. Choć nie wszyscy radni zasiedli tego dnia na swoich miejscach, jedenastka, która pojawiła się na obradach, jednogłośnie powiedziała burmistrzowi „tak”. Jedną z liczb, która mogła przekonać ją do pozytywnego rozpatrzenia realizacji budżetu, mogło być naliczone w nim 1,5 miliona złotych nadwyżki. Rok ubiegły zamknął się bowiem na przeszło 33,6 miliona złotych dochodu oraz nieco ponad 32,1 miliona wydatków.

Więcej w 25 numerze Korso

Monika Piątek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe