Jest praca na mieleckiej strefie

  • 22.06.2016, 21:31
  • Źródło: ARP

Podziel się:

Oceń:

Jest praca na mieleckiej strefie Google Maps
Kolejne zezwolenia na działalność gospodarczą w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC trafiły do firmy Bury.

- Firma Bury zamierza zrealizować nowy projekt polegający na rozbudowie istniejącego zakładu produkcyjnego oraz wyposażeniu w specjalistyczne maszyny i urządzenia do produkcji wysokiej jakości urządzeń elektronicznych dla branży automotive - informuje Agencja Rozwoju Przemysłu, dodając: - Główne potrzeby przedsiębiorstwa koncentrują się wokół jego rozwoju i zwiększaniu zdolności produkcyjnych istniejącego zakładu. Stąd konieczność ciągłych inwestycji. W związku z tym inwestor planuje wzmocnić również swoją działalność w zakresie prowadzenia projektów badawczo-naukowych.

Obecnie trwają rekrutacje na stanowiska: konstruktor elektronik, konstruktor elektronik – projektant PCB, konstruktor automatyk, konstruktor mechanik (tworzywa sztuczne), technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych, specjalista ds. zakupów produkcyjnych, tłumacz języka niemieckiego, inżynier oprogramowania – specjalista projektowania aplikacji, technolog/programista SMT, programista, konstruktor oprzyrządowania technologicznego, specjalista IT ds. dynamics AX, inżynier ds. jakości, programista C/C++ - systemy wbudowane, lider projektu. To tylko niektóre z propozycji pracy, jakie od 17 czerwca ma dla szukających pracy firma Bury.

Spółka Bury jest międzynarodową firmą z branży elektronicznej produkującą wysokiej jakości urządzenia dla mobilnej komunikacji. W oparciu o własne technologie spółka produkuje innowacyjne systemy integrujące i zarządzające różnymi funkcjami w samochodzie. Sprzedaż pod znakiem BURY Technologies odbywa się do 39 krajów.

Źródło: ARP

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe