[FOTO, VIDEO] Niezwykły piknik historyczny w Złotnikach

  • 8.08.2017, 11:11
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
[FOTO, VIDEO] Niezwykły piknik historyczny w Złotnikach S. Burek
Stadion sportowy w Złotnikach na całą niedzielę, 6 sierpnia, zamienił się w średniowieczną osadę rycerzy z Sandomierza i Nowej Dęby.

Młodzi rycerze mogli poćwiczyć strzelanie z łuku, a także przymierzyć zbroję. Młode damy dworu mogły uczestniczyć w warsztatach żonglerki i tańców dworskich. Takie atrakcje przyciągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców regionu. Piknik historyczny w Złotnikach zorganizował Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu z siedzibą w Chorzelowie, a także rada sołecka ze Złotnik. Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Mielec Józef Piątek. Patronat medialny objął Tygodnik Regionalny Korso. 

 

Szymon Burek

Zdjęcia (100)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe