Szukamy zaginioną panią Augustę

  • 3.08.2017, 12:06 (aktualizacja 03.08.2017 14:57)
  • msk
Podziel się:
Oceń:
Szukamy zaginioną panią Augustę msk
Kilkadziesiąt mielczan pomagało szukać 81-letnią Augustę Skwierz.

Wczoraj o godzinie 21.30 pod budynkiem Samorządowego Centrum Kultury przy al. Niepodległości w Mielcu, zebrało się kilkadziesiąt osób, chętnych pomóc szukać zaginionej. Tam nastąpił podział obowiązków i ustalenie, kto gdzie idzie. Niestety, kobiety nie odnaleziono. Ostatni raz była widziana przy szlabanie po prawej stronie - jadąc od Mielca w stronę Tarnowa - w lesie w Piątkowcu.

Kolejną akcję poszukiwawczą planuje się na sobotę. Zbiórka  o 7 rano na parkingu przed piątkowskim lasem, po prawej stronie -  jadąc od strony Mielca. Ludzie będą jeszcze raz przeszukiwać las oraz szuwary nad Wisłoką.

msk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe