[FOTO] Metamorfoza Melanii

  • 1.08.2017, 12:44 (aktualizacja 07.09.2017 09:07)
  • Szymon Burek
Podziel się:
[FOTO] Metamorfoza Melanii S. Burek
Za nami następna metamorfoza przygotowana przez Tygodnik Regionalny KORSO, stylistę Jakuba Smolenia, fryzjerów z salonu "Laura", a także sklep Orsay. Kolejną bohaterką, która zechciała skorzystać z porad ekspertów, jest Melania, studentka o mocno sprecyzowanym stylu, poszukująca jednak zmiany i chcąca nieco poeksperymentować ze swoim wizerunkiem.

Partnerzy projektu: Orsay Galeria Navigator,  "Laura" Salon Fryzjerski, stylista Jakub Smoleń "Q" 

 

Melania to absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i jak sama mówi, chciałaby tam zostać na stałe. Lubi to miasto i panujący w nim klimat, docenia także możliwości zawodowe. Przyszła pani inżynier zna język angielski i francuski, uczy się hiszpańskiego i japońskiego.

Ogrom obowiązków nie przeszkadza jej w realizowaniu swoich pasji, a przeczytanie 100 książek w rok to dla niej nie problem. Ważną postacią w jej życiu jest mama, z którą wymienia się radami i opiniami na wszystkie tematy, także te z zakresu mody.

Po krótkiej rozmowie ze stylistą zapada decyzja. Melania jest na tyle charakterystyczną postacią, że nie ma potrzeby likwidowania czegoś, co jest dobre, a głównym zadaniem metamorfozy jest podkreślenie rockowego stylu uczestniczki. 

Podobnego zdania jest także Natalia z salonu fryzjerskiego "Laura", która wybrała dla Melanii delikatne upięcie z boku głowy, zachowując jej naturalnie kręcone włosy. 

Podczas jednego popołudnia Melania mogła skorzystać z czterech stylizacji,  spośród których wybrała jedną finałową. Delikatne upięcie i nieprzytłaczający makijaż stanowiły piękne dopełnienie ubioru.

Szymon Burek

Zdjęcia (69)Pozostałe