Kto mnie zetnie?

  • 22.06.2016, 05:06 (aktualizacja 22.06.2016, 05:50)
  • Mieszkańcy ul. Rzecznej

Podziel się:

Oceń:

Kto mnie zetnie?
Od ponad dwóch lat przy ulicy Rzecznej, niedaleko kładki (jeszcze) stoi duże uschnięte drzewo.

Dwa olbrzymie konary są nad chodnikiem, a pozostałe nad ulicą. Czy odpowiednie instytucje (urzędy) czekają, aż konar spadnie komuś na głowę lub na parkujące samochody, które przyjeżdżają z wiernymi na mszę do kościółka św. Marka. Problem był już sygnalizowany władzom – przez Radę Osiedla Kościuszki. Podobno ze względu na trudność z ustaleniem właściciela gruntu można to drzewo ściąć we własnym zakresie, a uzyskane drewno ma pokryć koszt wykonania tej pracy. Jak dotąd kolejki do ścięcia tego drzewa grożącego przechodniom nie ma. Liczymy jednak na szybkie podjęcie działań przez odpowiednią instytucję.

Mieszkańcy ul. Rzecznej

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
cham
cham 22.06.2016, 08:35
Szanowni Państwo! Tylko w Polsce drzewa są przyczynami wypadków, gdyby nie one, kierowcy mieli by klawe życie..., a tak na marginesie miejsca do parkowania przy kościele na starówce nie brakuje... ;-)

Pozostałe