[FOTO, VIDEO] Tłumy na Festiwalu Youthest

  • 23.07.2017, 22:20 (aktualizacja 23.07.2017 22:44)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
[FOTO, VIDEO] Tłumy na Festiwalu Youthest S. Burek
Dziś Mielczanie wybrali Bulwary nad Wisłoką, gdzie Fundacja Klub Młodych Liderów zooganizowała Festiwal Youthest.

Przez całą niedzielę (23 lipca) na terenie Bulwarów dla wszystkich przygotowano wesołe miasteczko, foodtrucki i strefę zabaw i animacji dla dzieci. Główną atrakcją festiwalu były trzy duże wydarzenia: festiwal baniek "Bańkowe Szaleństwo", Festiwal Kolorów i Festiwal Ognia z występem teatru ognia.

 

Organizatorzy dzięki sponsorom i partnerom tego projektu przygotowali: 800 sztuk darmowej Coca-Coli, 500 sztuk darmowych baniek mydlanych i 100 darmowych Kolorów Holi. 

Sponsorem Głównym Festiwalu jest LEAR Corporation oddział w Mielcu. Partnerem festiwalu YOUTHEST jest program Lider Animator oraz Coca-Cola. Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Gminę Miejską Mielec. Patronat medialny: Tygodnik Regionalny Korso.

Zobacz rozmowę z Sebastianem Peretem, prezesem Fundacji KML:

Zobacz fragment wyrzutu kolorów:

Zobacz moment z festiwalu baniek:

 

 

 

Szymon Burek

Zdjęcia (60)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe