W niedzielę Festiwal YOUTHEST

  • 18.07.2017, 11:29 (aktualizacja 19.07.2017 00:41)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
W niedzielę Festiwal YOUTHEST
Już 23 lipca o godzinie 16:00 na terenach zielonych Bulwarów nad Wisłoką wystartuje festiwal “Youthest” organizowany przez “Fundacje Klub Młodych Liderów”. Jest to kompilacja trzech festiwali: baniek, kolorów i ognia, a tym samym jedno z największych wydarzeń tego lata w Mielcu.

Na mieleckie Bulwary organizatorzy zapraszają już od godziny 12:00, gdzie w specjalnej strefie będą czekać na najmłodszych dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, muzyka, konkursy, zabawy oraz inne atrakcje. O godzinie 16:00 rozpocznie się Festiwal Baniek Mydlanych, w trakcie którego w powietrze wypuszczonych zostanie miliony zarówno tych małych, jak i tych o średnicy nawet kilku metrów baniek mydlanych. Na najmłodszych czekać będzie aż 500 sztuk bezpłatnych zestawów do ich robienia przygotowane przez firmę “Tuban”. O godzinie 18:30 wystartuje Festiwal Kolorów KML, który polegać będzie wyrzucaniu przez uczestników w powietrze Kolorów Holi, czyli kolorowego talku. Podczas kolorowania się proszkiem na scenie występować będzie jeden z najlepszych w Polsce składów DJskich - “Diviners”. Grupa ta ma za sobą wiele występów na międzynarodowych festiwalach, w tym na największym w Polsce "Sunrise Festiwalu". Tuż po zachodzie słońca o godzinie 21:00 wystartuje spektakularny Festiwal Ognia. W trakcie którego będzie można podziwiać akrobacje grupy teatralnej z Rzeszowa. Po zakończeniu festiwalu na bulwarach organizatorzy zapraszają do Klubu Onyx w Hotelu Iskierka, na wielkie afterparty przygotowane przez “Impresariat”. Młodzi Liderzy przekonują, że tego dnia Mielec stanie się najbardziej kolorowym, uśmiechniętym i rozrywkowym miastem w Polsce.

Atrakcje imprezy:
- 800 sztuk darmowej Coca-Coli
- 500 sztuk darmowych baniek mydlanych
- 100 darmowych Kolorów Holi
- Malowanie twarzy dla dzieci
- Dwie duże zjeżdżalnie
- Kule Zorb
- Strefa Foodtracków
- Animacje dla dzieci
- Konkursy z nagrodami

Wstęp bezpłatny.
Bilety na After Party w cenie 15zł do nabycia u promotorów (www.impresariat.org)

 

Sponsorem Głównym Festiwalu jest LEAR Corporation oddział w Mielcu.
Partnerem festiwalu YOUTHEST jest program Lider Animator oraz Coca-Cola.
Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Gminę Miejską Mielec.

Szymon Burek

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Wesoły
Wesoły 21.07.2017, 10:40
Już nie mogę się doczekać, aby pójść na to z rodzinką :)
Mielczanin
Mielczanin 18.07.2017, 14:26
SUPER MIELEC NA TO CZEKAŁ

Pozostałe