[FOTO] Mistyczne malarstwo Kingi Kolouszek w SCK

  • 9.07.2017, 10:49
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
[FOTO] Mistyczne malarstwo Kingi Kolouszek w SCK S. Burek
Miejska galeria "ESCEK" zaprasza na wystawę malarstwa Kingi Kolouszek, artystki pochodzącej z Kolbuszowej absolwentki Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Prace artystki znajdują się w kolekcjach sztuki w kraju i zagranicą.

Jej fascynację kolorem w pełni oddaje seria obrazów abstrakcyjnych inspirowanych fizyką kwantową. W tym roku odbędzie się wystawa prac malarskich Kingi Kolouszek zatytułowanych "Quantum" towarzysząca międzynarodowej konferencji fizyków kwantowych na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. 

 

Posłuchaj rozmowy z Kingą Kolouszek:

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe