Uwaga kierowcy! Będą nowe utrudnienia związane z remontem ul. Wojska Polskiego

  • 8.07.2017, 00:55
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Uwaga kierowcy! Będą nowe utrudnienia związane z remontem ul. Wojska Polskiego Starostwo Powiatowe
Jedna z najważniejszych powiatowych inwestycji drogowych nabiera tempa. Kierowcy muszą liczyć się z nowymi objazdami – te będą obowiązywać już od poniedziałku, 10 lipca.

W najbliższy poniedziałek z ruchu drogowego w całości wyłączone zostanie główne rondo Specjalnej Strefy Ekonomicznej – dotychczas zamknięte tylko od strony ul. Wojska Polskiego (przy firmie Kirchhoff). Teraz objazdy będą prowadzone przez główną bramę strefy – szczegóły na MAPCE (plik PDF zamieszczony pod tekstem). 

- Utrudnienia potrwają najdłużej do końca września. Bardzo prosimy kierowców o cierpliwość. Ta inwestycja z pewnością będzie służyć wszystkim pracownikom strefy przez kolejne lata – mówi starosta Zbigniew Tymuła. 

Przypomnijmy dokładnie zmiany na ulicach wokół mieleckiej strefy. Ul. Wojska Polskiego zostanie wyremontowana na odcinku ponad półtora kilometra – w tym m.in. na mocno podziurawionym fragmencie drogi prowadzącej w kierunku mieleckiej obwodnicy. Drugi  remont odbędzie się na al. Kwiatkowskiego - od wybudowanego w ubiegłym roku ronda w okolicy ul. Przemysłowej, aż po rondo na terenie strefy – to też zostanie przebudowane.

Prace będą kosztować łącznie blisko 6 milionów złotych. Połowę kwoty pokryje dofinansowanie zewnętrzne, a druga część – to wydatki powiatu i miasta.  

Planowo inwestycje mają zakończyć się do 30 września.

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe