[FOTO, VIDEO] Zdzisław Nowakowski Mielczaninem Roku!

  • 21.06.2017, 00:34 (aktualizacja 21.06.2017 02:33)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
[FOTO, VIDEO] Zdzisław Nowakowski Mielczaninem Roku! S. Burek
Kapituła plebiscytu "Mielczanin Roku" ogłosiła wyniki. Laureatem został znany w mieście nauczyciel informatyki i dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli Zdzisław Nowakowski.

Zdzisław Nowakowski znany jest w Mielcu od wielu lat przede wszystkim jako dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli. Od ponad 30 lat zajmuje się propagowaniem dobrych praktyk w nauczaniu informatyki w szkołach. Mało kto wie, ale to dzięki niemu w latach 80. do mieleckich szkół udało się ściągnąć pierwsze komputery. 

Posłuchaj wypowiedzi Zdzisława Nowakowskiego:

Posłuchaj wypowiedzi Jana Myśliwca (wiceprezydenta Mielca):

Gala "Mielczanin Roku" odbyła się we wtorek 20 czerwca w "Karczmie Polskiej". Wyniki plebiscytu ogłosił prezes Wydawnictwa Bogdan Rojkowicz, który także wręczył "Skałkę Korso" laureatowi. Laudację na temat Zdzisława Nowakowskiego wygłosił Janusz Chodorowski, wieloletni prezydent Mielca (prywatnie przyjaciel laureata). Gratulacje dla Nowakowskiego przekazali m. in. Jan Myśliwiec - wiceprezydent Mielca, Władysław Ortyl - Marszałek Podkarpacki, starostowie: Zbigniew Tymuła i Maria Napieracz (w imieniu władz Powiatu Mieleckiego), a także rodzina, znajomi i przyjaciele Zdzisława Nowakowskiego. Galę poprowadziła Anna Mokrzycka, dyrektor Wydawnictwa Korso. Pełna relacja z wydarzenia w najnowszym wydaniu Tygodnika Regionalnego Korso.

Zobacz relację z wydarzenia:

 

Szymon Burek

Zdjęcia (50)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe