[FOTO] Jubileuszowy Roztańczony Chorzelów

  • 18.06.2017, 21:35 (aktualizacja 18.06.2017 22:05)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
[FOTO] Jubileuszowy Roztańczony Chorzelów S. Burek
Kilkaset młodych tancerzy i muzyków zaprezentowało tańce regionalne Podkarpacia i Małopolski. Jarmark w tym roku obchodzi swój jubileusz.

Jarmark Ludowy w Chorzelowie odbył się pod patronatem wójta gminy Mielec Józefa Piątka. Na scenie zaprezentowało się kilkanaście zespołów z Podkarpacia i Małopolski. Nie zabrakło stoisk z tradycyjnym rękodziełem. Dla dzieci przygotowano wesołe miasteczko.

Posłuchaj rozmowy z Bożeną Telegą, pomysłodawcą jarmarku:

Głównym organizatorem wydarzenia był Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie. Tygodnik Regionalny Korso był patronem tego wydarzenia. 

Zobacz relację: 

 

Szymon Burek

Zdjęcia (38)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe