Talarek ponownie wydaje tomik poezji

  • 17.06.2017, 05:00
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
Talarek ponownie wydaje tomik poezji MBP
Promocją kolejnej książki poetyckiej Andrzeja Talarka w Miejskiej Bibliotece w Mielcu Mieleckie Towarzystwo Literackie rozpoczęło trzeci miesiąc swojej działalności na ziemi mieleckiej i zakończyło obecność w przestrzeni tej placówki, która rozpoczyna długi maraton przeprowadzki przed planowaną w drugiej połowie roku rozbudową.

Dokładnie 3 czerwca w MBP Mielec rozbrzmiewała poezja piątego już tomiku Andrzeja Talarka "Komórki rakowe". Całość rozpoczęła się tradycyjnym powitaniem gości przez dyrektor MBP Jolantę Strycharz. W spotkaniu wzięli udział członkowie MTL Mielec, miłośnicy poezji oraz znajomi autora.

Wymowne i dosadne teksty utworów z prezentowanego tomiku poezji przedstawili znakomicie uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu: Aleksandra Kościelna, Anita Róg, Anita Tułacz i Bartłomiej Zięba. Wokalnie ubogaciła imprezę Anita Róg – młoda poetka i piosenkarka MTL. Zaśpiewała ona w antraktach cztery zbuntowane piosenki zespołów "Republika", "Metallica" i "Dżem".

Więcej w 24 numerze Korso

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe