Nadchodzi wielkie powitanie lata – to już 24 czerwca!

  • 14.06.2017, 18:04
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Nadchodzi wielkie powitanie lata – to już 24 czerwca!
Razem będziemy bawić się w rytmach Sarsy, zespołu Weekend i Mateusza Mijala. Wspólnie będziemy uczestniczyć w próbie bicia rekordu Polski. Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu (i nie tylko) – nie może Was tam zabraknąć!

Sobotnią imprezę (24 czerwca) rozpoczniemy już o godzinie 12. Wraz z mieszkańcami będziemy układać największy w kraju znak graficzny z nakrętek plastikowych – w kształcie herbu naszego powiatu. Do realizacji tego zadania zużyjemy około tony nakrętek w kolorach: czerwonym, czarnym, białym, niebieskim i żółtym. Ich zbiórka trwała od marca w mieście i na terenie gmin, a także wciąż kontynuowana jest w siedzibie starostwa przy ul. Wyspiańskiego 6. To właśnie tutaj - jeszcze do piątku, 23 czerwca - nakrętki mogą przynosić wszyscy zainteresowani mieszkańcy. Warto nas wesprzeć, bo akcja ma też wymiar charytatywny. – Wszystkie zebrane nakrętki przekażemy na rzecz dwóch dziewczynek: Katarzyny Kulpy chorującej na mózgowe porażenie dziecięce oraz Kingi Kręcigłowy, która urodziła się z Zespołem Downa – mówi starosta Zbigniew Tymuła. 

„Powitanie Lata” to także wyjątkowa impreza w rytmach muzyki rozrywkowej i tanecznej. Imprezę otworzy już o godzinie 18.30 Mateusz Mijal – młody wokalista z wyjątkowo bogatym repertuarem, znany z hitów: „Winny”, „Coś na później” czy „Za to co mam”. Tuż po nim zaprezentujemy wschodzące gwiazdy naszego mieleckiego podwórka – Młodzieżowy Zespół Muzyczny „Ignis Dei” działający przy Parafii św. Mateusza w Mielcu. Młodzi muzycy zagrają przeboje biesiadne i góralskie, a także – znane kawałki disco-polo. 

Gwiazdami wieczoru będą twórcy słynnego hitu „Ona tańczy dla mnie” – zespół Weekend oraz charyzmatyczna wokalistka Sarsa. Ich muzyczne popisy będzie można podziwiać kolejno od godziny 20:50 i 22-ej. 

W programie „Powitania Lata” przygotowaliśmy również gry i zabawy dla dzieci i całych rodzin. Start o godz. 16.
Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia jest Powiat Mielecki. Imprezę wspiera PZL Mielec i Kirchhoff Automotive.

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe