Będą nowe chodniki!

  • 14.06.2017, 06:25
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Będą nowe chodniki! Starostwo Powiatowe
Na terenie gmin Radomyśl Wielki i Wadowice Górne pojawią się nowe chodniki. Inwestycje współfinansowane będą z budżetów powiatu i gmin.

Powiatowy Zarząd Dróg rozstrzygnął przetargi na budowę chodników przy drogach powiatowych. Nowe trakty dla pieszych pojawią się w gminie Radomyśl Wielki: w Rudzie na odcinku o długości 645 m, w Dąbrówce Wisłockiej na odcinku o długości  175 m oraz w Dąbiu na odcinku o długości 285 m. Mieszkańcy gminy Wadowice Górne będą mogli cieszyć się z ponad kilometra nowych chodników. 565 metrów powstanie w Jamach, a 482 metry – w Kawęczynie. 

Realizacją poszczególnych zadań zajmą się firmy: firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Józef Turek (Ruda), POLDIM BUD sp. z o.o. (Dąbrówka Wisłocka, Dąbie), KALBRUK S.C. (Jamy i Kawęczyn).

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe