Super okazja – super wycieczka dla uczniów. Warto skorzystać!

  • 22.05.2017, 20:39
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Super okazja – super wycieczka dla uczniów.  Warto skorzystać!
Zespół Szkół Technicznych zaprasza uczniów klas trzecich gimnazjów do udziału w wycieczkach do firm: Linetech, Gardner oraz R&G. To właśnie tam praktyki odbywać będą przyszli mechanicy lotniczy oraz monterzy maszyn i urządzeń.

Uczniowie zainteresowani nauką w klasie kształcącej mechaników lotniczych mogą zapisać się na wycieczkę do firmy Linetech w Jasionce. Zapraszamy w sobotę, 27 maja, w godzinach 9.45-14.30. W środę, 31 maja, o 10.45 druga wyprawa do firm R&G i Gardner. – Na wycieczki wyjeżdżać będziemy z parkingu przed ZST – informuje dyrektor Mariusz Wojciechowski. 

Prestiżowe praktyki dla uczniów to element projektu „Zawody przyszłości - doskonalenie kształcenia zawodowego w powiecie mieleckim”, o którego dofinansowanie ubiega się Powiat Mielecki w ramach RPO WP na lata 2014-2020. Zakłada on kształcenie młodzieży w kierunkach, które dają realne szanse na zatrudnienie. Diagnozy lokalnego rynku pracy wskazują właśnie na zawody mechanika lotniczego i mechanika-montera maszyn i urządzeń. 

Założenia nowej oferty edukacyjnej ZST przedstawione zostały już podczas konferencji dla uczniów i rodziców w ubiegłym tygodniu. Przedstawiciele firm Linetech, R&G i Gardner opowiadali o profilach działalności swoich przedsiębiorstw i szansach dla młodych praktykantów. Teraz gimnazjaliści na własne oczy będą mogli zobaczyć, jak pracuje się w firmach, które zostały biznesowymi partnerami ZST. Zgłoszenia na wyjazdy przyjmowane są w sekretariacie szkoły – telefonicznie lub osobiście.

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe