Powiat otwarty na fundusze europejskie

  • 19.05.2017, 15:06
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Powiat otwarty na fundusze europejskie
Wystartowały „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Ministerstwo Rozwoju przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego promowało już środki unijne w Zespole Szkół Technicznych i Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Akcja na terenie powiatu mieleckiego trwa do 20 maja.

W mieleckim ZST rozmawiano dziś przede wszystkim o ekologicznym ogrzewaniu. Dyrekcja zaprezentowała szkolny system ogrzewania, a prezes spółki PROPER sp. z o.o., Janusz Iberszer, opowiedział o oszczędnościach wynikających z zastosowania nowoczesnych urządzeń grzewczych. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy większości mieleckich szkół i instytucji. 

Podczas dni otwartych w SOSW odbyła się prezentacja zajęć edukacyjnych, terapeutycznych i rewalidacyjnych. Zainteresowani rodzice mieli możliwość zwiedzenia placówki i porozmawiania z nauczycielami. 

Już jutro w SOSW o 9-ej rozpocznie się Seminarium „Wokół autyzmu”, skierowane do rodziców, nauczycieli, terapeutów i osób zainteresowanych problematyką autyzmu. 

W ramach Dni Otwartych jeszcze dziś odbędą się prezentacje w Regionalnym Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii Wytwarzania. Od 16 do 18.30 zainteresowani będą mogli zobaczyć zajęcia z modelarstwa, rakiet kosmicznych, a także zwiedzić pracownie: laboratorium obrabiarek sterowanych numerycznie, laboratorium meteorologii wspomaganej komputerowo i laboratorium mechatroniki. 

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe