Historia świętego doprawiona humorem

  • 12.06.2016, 10:15
  • Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Historia świętego doprawiona humorem Monika Piątek
Biografia świętego brzmieć może jak wycinek wielkiej i mało ciekawej księgi. Można opowiedzieć ją jednak też tak, jak zrobili to Adam i Tomek – twórcy produkcji, która urzekła tysiące widzów. Czym? Choćby tym, że losy świętego Wojciech przeplatają się w niej z… dobrym rapem.

– Poszliśmy w kierunku satyry po to, by losami świętego Wojciecha zaciekawić młodych ludzi. Niestety, często jest tak, że utożsamiają oni historię z czymś nudnym – mówią zgodnie producenci filmu, Adam Sołtys i Tomek Wnuk. Sukcesu nie byłoby jednak, gdyby nie ogromna pomoc i wsparcie, jakie otrzymali od kolegów i koleżanek z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Wadowicach Górnych. To właśnie kilkunastu członków tej grupy przewija się przez trwającą blisko 12 minut produkcję, dostępną w serwisie YouTube oraz na oficjalnym fanpage’u wadowickiego KSM-u.

Więcej w 23 numerze Korso

Admin Admin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe