[PILNE] Dyrektor MOPS w Mielcu odwołany!

  • 06.05.2017, 11:23
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

[PILNE] Dyrektor MOPS w Mielcu odwołany! S. Burek
W ostatnich dniach doszło do zmiany na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu. Na miejsce dyrektora Zdzisława Czajki, Zarządzeniem Prezydenta Miasta Mielca z dnia 2 maja 2017 roku pełnienie obowiązków Dyrektora MOPS w Mielcu powierzono Pani Grażynie Cieszyńskiej, która dotychczas była zastępcą dyrektora ds. pomocy środowiskowej.

Grażyna Cieszyńska z wykształcenia jest socjologiem o specjalności praca socjalna. Posiada również kursy i szkolenia specjalizacyjne oraz ukończone podyplomowe studia z zakresu organizacji pomocy społecznej.

Od 1998 roku pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora MOPS. W pomocy społecznej pracuje od ponad 35 lat i dała się poznać jako dobry organizator, posiada umiejętności pracy w zespole i okazuje wielkie zaangażowanie w problemy społeczne.

Na chwilę obecną nie udało się nam skontaktować z byłym dyrektorem Zdzisławem Czajką. 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe