Triumf tańca

  • 01.05.2017, 23:19
  • Arkadiusz Łysoń

Podziel się:

Oceń:

Triumf tańca A. Łysoń
Zespoły taneczne z całego Podkarpacia gościły na deskach Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Kolorowe stroje, skomplikowane układy taneczne i pełna sala widzów – w takim klimacie rozgrywała się V edycja Międzyszkolnego Konkursu Zespołów Tanecznych DANCE 2017.

Uczestnikami konkursu były zespoły ze szkół podstawowych, które prezentowały swoje układy taneczne w dwóch grupach wiekowych – klasy I-III oraz IV-VI.
Organizatorem konkursu, który miał miejsce 28 kwietnia, było Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu.

Pełna relacja oraz wyniki w 18 numerze Korso.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (45)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe