Melexy dla Mielca

  • 28.04.2017, 07:59
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
Melexy dla Mielca
W sobotę, 22 kwietnia, w przerwie meczu 1. ligi piłki nożnej Stal Mielec - GKS Katowice dyrektor firmy Melex Sp. z o. o. Dariusz Gujda oficjalnie przekazał na ręce Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby kluczyki do trzech nowoczesnych ekologicznych pojazdów elektrycznych Melex.

Pojazdy zostały przekazane bezpłatnie mieleckiemu magistratowi i będą wykorzystywane w codziennej pracy miejskich spółek. Dwa pojazdy trafią do straży miejskiej, do obsługi gości Urzędu Miejskiego w Mielcu, a trzeci do MPGK. Warto dodać, że te pojazdy zostały zaprojektowane specjalnie na bazie najkrótszej wersji pojazdów serii N. Car i stanowią połączenie modeli 341 i 343. Zamknięta kabina gwarantuje możliwość korzystania z pojazdu przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Miasto Mielec jest pierwszym w Polsce samorządem, który wpisując się w działania wspierające rozwój elektromobilności, podjął współpracę w zakresie wykorzystania elektrycznych środków transportu z firmą Melex.

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe