Dziś w Obserwatorze TVP o pomocy niewidomej Józefie

  • 19.04.2017, 12:26
  • ms

Podziel się:

Oceń:

Dziś w Obserwatorze TVP o pomocy niewidomej Józefie screen Obserwator
19 kwietnia o godzinie 15.20 wyemitowany będzie program w telewizyjnej jedynce "Obserwator". Dziennikarze przybliżą historię chorej na raka mózgu Józefy Mrozik z Łysakówka i wielkiego wsparcia mieszkańców całego powiatu mieleckiego. Nieskromnie dodamy, że wśród osób i organizacji, które zaangażowały się w pomoc, jest również nasza redakcja.

- Reporterzy „Obserwatora” są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się coś ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy, jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. Przybliżamy widzom ciekawe osoby i zjawiska społeczne - zapowiadają swój program dziennikarze programu emitowanego w TVP1.

Dziś bohaterką reportażu będzie Józefa Mrozik. Dowiemy się także, jak redakcja pomagała mieszkańce Łysakówka przez ostatni rok.

19 kwietnia, godzina 15.20, TVP1.

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe