Zawody integracyjne

  • 05.06.2016, 10:21
  • Bronisław Kowalczuk
Podziel się:
Oceń:
Zawody integracyjne Bronisław Kowalczuk
21 maja na strzelnicy LOK Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” (działające w Mielcu od 1997 roku) zorganizowało zawody strzeleckie z karabinka sportowego kbks o Puchar Prezesa Stowarzyszenia.

Do udziału zaproszono stowarzyszenia i organizacje współpracujące: Orzeł Biały – Strzelec, Poniedziałkowa „Grupa Wsparcia”, Klub HDK Kirchhoff Mielec, Klub HDK WSK PZL Mielec, Rejonowy Klub HDK PCK Mielec, „Byki” z Kolbuszowej, Strzelec z Jednostki Strzeleckiej 2093.

Rywalizowano w zawodach indywidualnie i w drużynach. I miejsce i Puchar Przechodni Prezesa Stowarzyszenia „Nowe Życie” zdobyła drużyna w składzie: Wirgiliusz Królewicz, Janusz Zieliński i Henryk Pokrzywiński; II miejsce wywalczyli strzelcy z Orła Białego: Andrzej Zemel, Andrzej Kobylarz, Łukasz Przybyło; III miejsce drużyna z „Grupy Wsparcia”: Joanna Jadach, Wojciech Śliwiński, Wiesław Pytlik.

Więcej w 22 numerze Korso

Bronisław Kowalczuk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe